שיפוץ עשה זאת בעצמך

גם אתם מסתכלים על הבית שלכם, אומרים אחד לשני שהוא נראה מוזנח, אך מבינים שעלות השיפוץ תהיה מעבר להישג ידכם? האם אתם מודעים לכך, שאת רוב השיפוץ אתם יכולים לבצע לבד, עם כמה כלים ותו לא? לא צריך ניסיון ולא צריך ללמוד את זה. מה כן דרוש? רצון. אז מוכנים? חמישה טיפים לשיפוץ עצמי מוצלח:
קיר בריקים – אין יותר פשוט מזה!
הקירות מחופי האבנים במראה עתיק או מחוספס הם להיט עכשיו בקרב חובבי עיצוב הבית. הסיבה היא שזה גורם לקיר להיראות נפלא, ונותן לכל הבית מראה יוקרתי מהמם. מספיק שמציבים ליד הקיר רהיט נאה, אפילו עציץ יפה, והכל משתלב בצורה דקורטיבית. בניית הקיר היא די פשוטה, אבל צריך להצטייד בהרבה סבלנות. לצורך קיר אבנים אתם צריכים למדוד את הקיר, ולהזמין אריחים, דבק קרמיקה – ואם אין לכם שפכטל אז להצטייד גם בשפכטל.
את האבנים טובלים לכמה שניות במים, מורחים אותן על צידן הפנימי דבק באמצעות השפכטל, ומדביקים על הקיר באיזו דוגמא שרוצים. עדיף לשרטט בעיפרון על הקיר את הדוגמא הרצויה, ולעבוד לפיה. רוב האנשים מניחים את האריחים בצורה של שתי וערב. אפשר גם לשלב צבעים שונים, מרקמים שונים, וגדלים שונים של אבנים. אגב, אם אתם רוצים לחסוך את מחיר הבריקים, אתם יכולים במקום כל זה להדביק טפט. אפשר כיום למצוא טפטים מהממים וקלים מאד להדבקה, גם בתלת מימד. אגב, רעיון תליית הטפט מתאים בהרבה מאד חללים של קירות, גם קטנים, במקומות שאתם רוצים לתת להם קצת עומק ונפח. אפילו במקומות לא צפויים כמו במטבח, למשל

טיפ להזמנה של ספק חיצוני
אם אתם מזמינים למשל כלים סניטריים, סביר להניח שאת רובם לא תדעו או לא תרצו להתקין בעצמכם. לכן, רכזו יום אחד של כל הדברים הקטנים שאותם אתם לא יודעים לעשות לבד – חשמלאי, אינסטלטור ועוד. שימו לב שרוב בעלי המקצוע, למעט חשמלאים, מתעסקים במגוון גדול של עבודות, אז נצלו את זה כדי "לסתום חורים" במקומות בהם נתקעתם עם השיפוץ
לפני שאתם צובעים את הקיר, צבעו קטע קטן נסתר
אתם חייבים לקחת בחשבון, שיכול להיות שהצבע על הקיר נראה אחרת מכפי שהוא נראה על האריזה, והצבע הזה עלול לא למצוא חן בעיניכם. מעבר לכך, כתם הצבע הקטן ייתן לכם אינדיקציה לאיך צבע הקיר משתלב עם החדר, עם שאר הצבעים בבית ועוד. אם החלטתם שהצבע ממש לא מתאים לכם, אל תתבאסו! אתם יכולים להשתמש בצבע הזה כדי לצבוע רהיטים ישנים, חפצים שונים ועוד. פה אנחנו מגיעים לעצה הבאה שלנו: בוודאי יישארו לכם צבעי קיר. השתמשו בהם כדי לצבוע מספר רהיטים ישנים, כדי שיתאימו לקיר הצבוע. אתם יכולים גם לצבוע מסגרות של תמונות, של ציורים ועוד. השילוב יהיה מהמם.

רכשו את כל הכלים שלכם באתר ורדי לוין, תשלמו פחות ותצטיידו בכל הדרוש לכם
באתר ורדי לוין תוכלו להצטייד בכל הכלים המקצועיים הדרושים לכם לשיפוץ איכותי ויעיל: כלי עבודה חשמליים – מקדחה, מברגה, מלטשת ועוד – לשיוף הקירות, בנייה של קירות גבס ועוד.
ציוד טכני- סולם, ציוד ריתוך, עגלת משא, בגדי עבודה וצבע, איטום וכל ציוד האינסטלציה. הכלים האלה יעזרו לכם גם בהמשך, כשתרצו לשפץ מדי פעם, כשתצטרכו לתקן ועוד.

המלצה שלנו – תעזו!!
אם כבר אתם משפצים לבד – תתפרעו! הרי אם התוצאה לא תמצא חן בעיניכם , תמיד תוכלו לתקן ולעשות מחדש. זו ההזדמנות שלכם לשחרר את האמן שבכל, להיעזר בכל הכלים שלכם וליצור בית מיוחד, שלא דומה לאף בית אחר, עם זוויות מיוחדות, פינות מדליקות, גומחות מוארות, צבעים נועזים, משחקים של אור וצל ועוד.