ציוד למוסכים

כל מוסכניק יודע שהחברים הכי טובים שלו במוסך הם כלי העבודה שלו. קשה לחשוב אפילו על תיקון אחד, טיפול אחד או כל פעולה טכנית שהיא, שניתן לבצע במוסך ללא הציוד המתאים. ישנם כלי עבודה מסוימים שאי אפשר בלעדיהם וישנם אחרים שהופכים את המשימה לקלה הרבה יותר ובכדי להבטיח שירות מקצועי, איכותי וזמין ללקוח, חשוב שבמוסך יהיו כל כלי העבודה האלה. את המכלול השלם של ציוד למוסכים אפשר לחלק למספר קטגוריות של כלי עבודה, שגם במקרה הזה, חלקם הם אישיים לכל עובד במוסך וחלקם משותפים לכלל העובדים.

לצפייה בקטלוג סט בוקסות לחצו כאן.

ארגז כלים למוסך מה הוא כולל?

בין שאתם פותחים מוסך חדש ובין שאתם מעוניינים להשלים את הציוד החסר במוסך הפעיל שלכם, לפני שאתם פונים לחפש ציוד למוסך למכירה, כדאי להכיר את קטגוריות הציוד המרכזיות בתוך המכלול השלם של ציוד למוסכים. קטגוריות אלה כוללות מאות סוגים של כלי עבודה ובראשן:

  • ציוד הידראולי – כלי עבודה הידראוליים מיועדים בעיקר להרמה, הגבהה והנפה של כלי רכב וחלפים כבדים (מנוע, גיר וכדומה).
  • עגלות וארונות למוסך – עגלות אישיות של כל עובד, ארונות כלי עבודה משותפים וארונות אישיים – קריטיים לשמירה על הסדר האישי של כל עובד והארגון הכולל במוסך.
  • כלי עבודה פנאומטיים – כלי עבודה סופר חשובים בכל מוסך, ומהווים מרכיב מפתח בכל ארגז כלים למוסך, כוללים בעיקר אקדחי אוויר וכמובן כל הציוד הפנאומטי (מדחס, מחברים, צנרת וכדומה).
  • כלי עבודה ידניים – מפתחות שוודיים, פלאיירים, מלחציים, מפתחות, בוקסות ועוד – ערכה לכל עובד וכלים משותפים למוסך כולו
  • ציוד סיכה ומיכלי סולר ודלק – ציוד ייעודי לטיפול בנוזלים שכיחים בעבודת המוסך – שמן, סולר ודלק
  • שונות – בקטגוריית השונות אפשר להכניס המון אמצעים כמו גלגלות למוסך, ג'ק לרכב, אקדחי שמן וגריז, משחות לניקוי ידיים, ציוד נלווה, ערכות עבודה וכדומה.

כללים ברכישת ציוד למוסך

בחיפוש ציוד למוסכים, אפשר לפנות לשורה של מקורות המציעים ציוד למוסך למכירה. אפשר לפנות לאתרים המוכרים מוצרי יד שנייה, אפשר לקנות כלי עבודה גנריים בזול ואפשר לקנות בצורה אופורטוניסטית בכל פעם שנתקלים במשהו זמין. אבל הדרך הנכונה ביותר לבנות ארגז כלים למוסך היא לבנות רשימה מסודרת של כל הכלים הנדרשים ולרכוש את הכלים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר. א' זאת לא הוצאה, אלא השקעה וב', כלים שיעלו לכם יקר בזמן הרכישה, ישרתו אתכם לאורך שנים ארוכות מאוד וימנעו מכם את האפשרות לקנות בזול ולשלם ביוקר.
את כל הציוד הנדרש לכם למוסך, תוכלו למצוא בחנות כלי העבודה של ורדי לוין, המביאה אליכם את כל סוגי כלי העבודה מהיצרנים המובילים בעולם, ובכלל זה ציוד למוסכים בכל הקטגוריות אותן פירטנו לעיל ומעבר להן. את כל המוצרים שלנותוכלו למצוא בדפי המוצרים באתר או שתוכלו ליצור עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 03-9641168 לקבלת מידע נוסף.