כלי עבודה שצריך בבית

לא בכל פעם שמשהו מתקלקל, יוצא מהמקום או נשחק צריך לקרוא לבעל מקצוע. כשיש לך את האפשרות לרכוש את כל כלי העבודה המקצועיים לתיקון מהיר אונליין ועם משלוח מהיר, למה לא לעשות זאת בעצמך?
עד לפני כמה שנים, לכל אחד היה את המקצוע שלו, ואף אחד לא חשב לעשות דברים שהוא לא למד או לא הוכשר לעשות. פעם, אדם שעסק במחשבים למשל, לא העלה בדעתו שהוא יכול לשבור קיר בביתו, לבנות חדש ואף לצפות אותו בבריקים מעניינים. מנגד, שיפוצניק שהתמחה בדיוק בכך, לא העלה בדעתו שהוא יכול לתקן בעצמו את המחשב שלו, להתקין תוכנות ואף לבנות לעצמו אתר. אנחנו כיום בעידן ההדרכות באינטרנט וסרטוני ה"עשה זאת בעצמך", רוכשים כלים מקצועיים בכל תחום ויכולים לעשות פשוט הכל, בהנחה כמובן שיש לנו זמן ורצון לכך

נשבר או התקלקל לך משהו בבית? לפני שאתה קורא לאיש מקצוע חכה שנייה
הבית שלנו הוא לא מוזיאון, ואנו לא מתהלכים בו על קצות האצבעות. דברים נשברים, קירות מתקלפים, מתלכלכים, דלתות נסדקות, ידיות נשברות, אריחי הרצפה נשברים, הכיור נשרט ומחליף את צבעו ועוד. זהו בלאי טבעי של הבית. רוב האנשים מתמודדים עם הבלאי בבית בשתי דרכים: חלקם נותנים לבית להתיישן, להתפרק ולהתבלות, וכשאין ברירה עושים שיפוץ מקיף יקר ביותר. חלק אחר משפצים בכל הזדמנות, והבית שלהם נראה תמיד מלוטש, מהמם, יוקרתי ומזמין. ברור שהאופציה השנייה היא מועדפת, מכיוון שגם אם תשקיעו עשרות אלפי שקלים (או מאות אלפי שקלים) בשיפוץ פעם בעשר שנים, לא תוכלו להימנע מבלאי טבעי כבר אחרי שנה, וסתם תתבאסו כשתראו איך הבית מאבד את הטאץ' שלו אחרי כל הכספים שהשקעתם. הפתרון הוא לשפץ ולתקן כל כמה חודשים, או בכל פעם שצריך ולעשות זאת לבד, ללא אנשי מקצוע וללא ההשקעה כמעט בכלל.

איך עושים זאת?

גולשים לאתר ורדי לוין, ומצטיידים בכלי עבודה מקצועיים, שיעזרו לכם גם בתיקונים מזדמנים או בשיפוץ מקיף יותר.
נכנסים לסרטוני הדרכה ולסרטוני עיצוב, מקבלים רעיונות מדליקים ומיישמים אותם בבית שלכם, בלי שאיזה שיפוצניק יקפיץ לכם את המחיר על כל דבר שרק תבקשו.

איזה כלי עבודה נחוצים בכל בית?

כלי העבודה, בגדול, מתחלקים לשתי קטגוריות: חשמליים וידניים.
כלי עבודה חשמליים שחייבים להיות בבית וישמשו אתכם גם לתיקונים וגם בשיפוץ: מברגה, מקדחה, פטישון, משחזה, מלטשת, מסור ואקדח חום.
כלי עבודה ידניים: מברג, פלייר, קטר, מפתח צינורות, מסור, סכין (יפני) ולהבים וסט בוקסות.

כלי עבודה שצריך בבית קונים באתר ורדי לוין

חברת ורדי לוין מתמחה בשיווק ובמכירה של כלי עבודה ידניים וחשמליים ובאספקת מגוון רחב של פתרונות טכניים, והינה מהוותיקות בתחומה בשוק כשישים (!) שנות ותק.
באתר החנות, תוכלו למצוא כלי עבודה ידניים וחשמליים של החברות המובילות: מקיטה, א.א.ג, היטאצ'י, בוש, יונדאי, סיגנט, פרוקסן ועוד. צבעים, דבקים ואביזרים נלווים ממיטב החברות, מגוון חומרי אינסטלציה, מנעולים, ברגים מסוגים שונים, חומרי ריתוך והלחמה ופתרונות טכניים למגוון רחב של עבודות. נשמח לתת ייעוץ טכני ומקצועי גם לחובבנים וגם לבעלי מקצוע. המחירים באתר הוגנים ואמצעי התשלום נוחים.
החברה מעניקה את שירותיה לקהל גדול של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל ענפי התעשייה. כמו כן אנו מבצעים משלוחים עד לבית הלקוח או לאתר העבודה, תוך הקפדה מחמירה על לוחות זמנים.