כלים סניטריים ראשון לציון

כיצד לבחור את הכלים הסניטריים הטובים ביותר באזור המרכז

בין אם אתם אנשי מקצוע המעוניינים להצטייד באספקה חדשה של כלים סניטריים איכותיים ובין אם אתם פשוט בונים את בית החלומות שלכם ומעוניינים לוודא כי האסלות, הכיורים והאמבטיות יהיו מושלמים
אתם זקוקים לחנות המספקת כלים סניטריים מהאיכות הגבוהה ביותר.

כלי סניטרי יכול להיות כיור, אסלה, אמבטיה או אפילו משתנה. כדי ליהנות מהיגיינה ולמנוע בעיות עתידיות, חשוב להצטייד בכלים סניטריים איכותיים מהחברות המובילות בתחום בארץ ובעולם.
מלבד מוצרים איכותיים, חשוב כמובן שהמקום המספק לכם את הכלים יהיה נגיש וייתן לכם שירות מהיר, מקצועי ואדיב. אנחנו אחד העסקים המשפחתיים הוותיקים ביותר בארץ, עם מעל 70 שנה של ניסיון וממוקמים בדרור 2 בראשון לציון. העסק מציעה מגוון מוצרים, כגון כלי עבודה – כמו מסורים ומברגות, ציוד טכני – כמו סולמות ונעלי עבודה, מוצרי חשמל – כמו תנורים וכבלים וכלים סניטריים – כמו כיורים וברזים

לצפייה בקטלוג ברזים לחצו כאן.

כיצד לבחור כלים סניטריים לבית?

אם החלטתם לשפץ את חדר השירותים או שאולי אתם בונים אחד חדש לחלוטין – עליכם לדעת כיצד לבחור את הכלים הסניטריים הטובים ביותר עבורכם. לפניכם מוצגות הנקודות החשובות לבחירת כלים סניטריים חדשים לבית:

  • עיצוב – חשוב לבחור כלים סניטריים המתאימים לעיצוב הכולל שבחרתם לחדר ובכללי לבית, אחרת הכיור, האמבטיה או האסלה עלולים להיראות כמו נטע זר בחדר וליצור תסכול וכעס מיותרים, במקום שאמור להיות מרגיע ושלו.
  • צרכים – חשוב להתאים את הכלים הסניטריים לצרכים שלכם, זאת אומרת שאם אנחנו רוצים אמבטיה גדולה, אך יש לנו חדר שירותים קטן ותקציב מוגבל, יהיה עדיף לבחור באמבטיה קטנה יותר, אשר תעלה פחות, תבזבז פחות מים ולא תתפוס מרחב גדול מדי מחדר השירותים.
  • בחירה מראש – מומלץ לבחור מראש את הכלים הסניטריים שלכם, כדי שתוכלו לסיים עם התקנתם במהירות האפשרית ולא תצטרכו להיפגש עם האינסטלטור שלכם שוב ושוב ולבזבז לא מעט כסף וזמן.
  • התאמה לתשתיות – חשוב להתאים את כל הכלים הסניטריים שלכם אל התשתיות הקיימות במבנה, זאת אומרת שהכיור שכל כך אהבתם והתאים בצורה מושלמת לאמבטיה עשוי לא להתאים לתשתית בבית שלכם ולהעמיד אתכם במצב בו עליכם לבחור פריטים לא תואמים בבית. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני הרכישה.
  • מחיר – וודאו כי הכלים הסניטריים שבחרתם אכן עומד בתקציב שהקצבתם מראש וכי אינכם חורגים ממנו.

אנחנו בורדי לוין שמחים להציע מגוון כלים סניטריים ואחרים באיכות גבוהה, יחד עם שירות אדיב, מקצועי ובלתי מתפשר. מוזמנים לרכוש אונליין באתר או להגיע אלינו לסניף בראשון לציון ולהתרשם מהברזים ומהכלים הסינטריים שלנו. נשמח לענות על כל שאלה בטלפון במספר 03-9641168 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.